| Stosowanie | Centrum handlowe |
|---|---|
| Certyfikat | Certyfikat CE |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 2100*1400*960mm |
| Ekran dotykowy | 21,6 cala |
| Wymiar | W96cm * H190cm * D88cm / dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Temperatura | regulowany, od 5C°/41F wzwyż |
| Wymiary owoców | 60- 90 MM średnicy |
| Typ | automat z sokami |
|---|---|
| Moc | 1100 W |
| Napięcie | 220-240V, 50Hz |
| Zasilanie w trybie gotowości | 680w |
| Monitor | 22-calowy ekran LCD |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | 1050 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 840*900*1600mm |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Rozmiar | 360*285*420MM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność | 80-100kg/godz |
| Typ | wyciskarka do cytrusów |
| Procedura | Tryb szlifowania |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | 500 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilacz | 500 W |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Wymiar | 1180*900*1800, szer.1180*gł.900*wys.1800 mm |
| Moc | 800 W |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Poziom hałasu | mniej niż 50dB |
| Władza | 500 W |
| System oświetlenia | Oświetlenie ledowe |
| Wielkość | Średni |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| napięcie | 220 V |
| Poziom hałasu | mniej niż 50dB |
| System sterowania | sterowanie mikrokomputerem |
| Kolor | Srebro |
| Model nr. | JW-FC303 |
|---|---|
| Stan środowiska | Na wolnym powietrzu |
| Kolor | Jako obraz lub dostosowany |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet transportowy | paleta drewniana |