| Napięcie | 220 V 50 Hz/110 V 60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | Łożysko, silnik, przekładnia, skrzynia biegów |
| Moc | 370 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | VLOEM01 |
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Stosowanie | Stacja metra |
| Certyfikat | Certyfikat CE |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Silnik |
| Typ | Wyciskarka do pomarańczy |
| Wyjście | 20 pomarańczy/min |
| Lokalizacja salonu | NIEMCY |
| Moc | 1500 W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Dostosowane |
| Ekran dotykowy | 21,6-calowy ekran LCD |
| Wymiar | 133x102x208 cm |
| Moc | 510 W |
|---|---|
| Kolor | Biały Czarny (OEM) |
| Temperatura | 4-25 ℃ (regulowany) |
| Napięcie nominalne | AC100-240V, 50-60Hz |
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Automat z sokiem pomarańczowym |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | 270, 270WP |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Automat z sokiem pomarańczowym |
| Temperatura chłodzenia | 4 ℃ ~ 25 ℃ |
| Moc | 1600 W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 57x66x87 cm |
| Dostępna moneta | akceptor monet i banknotów |
| Napięcie | 220V/ 50-60Hz |
| Wymiar | dł.938*szer.1342*wys.2160mm |
|---|---|
| Moc | 500 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ekran | 23-calowy ekran dotykowy |
| Waga | 180 kg |
| Moc | 60w ~ 480w |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | ZG-CEL-11L(V32) |
| ekran | 32-calowy ekran dotykowy |
| Wymiar | 1940*1624*850(mm) |