| Przetwarzanie | Sokowirówka |
|---|---|
| Waga | 19 KG |
| Moc | 100 W |
| Funkcjonować | Wyciskarka do soków o wysokiej wydajności |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 220*280*650mm |
| Moc | 350 W, AC100-240 V, 50/60 Hz |
|---|---|
| Pojemność produktów | 300-1050 SZT |
| Waga | 380 kg |
| System płatności | Czytnik banknotów/monet/kart |
| Temperatura chłodzenia | 3℃-25℃ |
| Moc | 350 W |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Kompresor | Embraco |
| Wymiar | 1940 mm (szer.) * 790 mm (gł.) * 1036 mm (wys.) |
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Moc | 220V 110V |
|---|---|
| Aplikacja | Centrum handlowe Stacja metra Hotel |
| Wymiar | 1400 * 940 * 2100 mm, Wymiary |
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Materiał | Metal |
| Wymiar | 900*850*2100mm |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Waga | 350kg |
| Zapłata | Konfigurowalny |
| Szybkość soku | 60~70% |
| Moc | 220V 110V |
|---|---|
| Wymiar | 1400 * 940 * 2100 mm |
| Funkcjonować | SDK |
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Materiał | Metal |
| Wymagania sieciowe | Karta SIM 4G |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 1924*985*875(mm) |
| Obsługa menu | Wybór klawiatury |
| Wymiary | 1935*1240*870mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC220V-240V, 50 Hz |
| Waga netto | 400 kg |
| Ekran | 10,1-calowy ekran dotykowy |
| Temperatura | 4°C-8°C |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | MAKS.800 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | ZG-CFM-4C(H32) |
| Numer modelu | VLOME01 |
|---|---|
| System płatności | Karta kredytowa monety |
| Aplikacja | Biurowiec |
| Napięcie | 240-110V / 50-60Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna |