| Typ | Automat |
|---|---|
| Wymiar | S1200*G880*W1950 MM |
| Moc | 400 W |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres temperatury | 0-10°C |
| Waga | 330kg |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
|---|---|
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| Funkcja | SDK |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| Władza | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
|---|---|
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| System oświetlenia | PROWADZONY |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| Model nr. | TX-VO001 |
|---|---|
| Rozszerzona sieć | Obsługa rozszerzonej sieci |
| Samowykrywanie awarii | Z samoczynnym wykrywaniem awarii |
| Pakiet transportowy | Pakowane próżniowo w drewniane skrzynie |
| Stan | Nowy |
| Przetwarzanie | Sokowirówka |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Chiny |
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Typ | wyciskarka do pomarańczy i cytryny |
| Obowiązujące branże | Hotele, Fabryka żywności i napojów, Farmy, Restauracja, Ho |
|---|---|
| Typ | wyciskarka do soku pomarańczowego, wyciskarka do soku pomarańczowego |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Korzyść | Łatwa obsługa Niski koszt |
| Funkcjonować | Wyciskarka do soków o wysokiej wydajności |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Napięcie | 220V/110V |
| Orzecznictwo | ISO,CE |
| Numer modelu | Wyciskarka do pomarańczy |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Model nr. | SY-T80 |
| GW | 50 KG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |