| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 51L*46W*78H cm |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Podstawowe komponenty | Silnik |
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Moc | 1500 W |
| Gwarancja | 1 ROK, jeden rok |
| Nazwa | automat do wyciskania soków pomarańczowych |
| Stosowanie | Stacja metra |
| Przetwarzanie | Sokowirówka, wyciskanie |
|---|---|
| Typy przetwarzania | pomarańcza, cytryna |
| Napięcie | 220V/110V |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 400 dł. x 330 szer. x 780 wys. mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| System opłat | Rachunek + moneta + czytnik kart |
|---|---|
| Ochrona przed wyłączeniem | Z ochroną przed wyłączeniem |
| Moc | 800 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| System chłodzenia | Czynnik chłodniczy R134a |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 51L*46W*78H cm |
|---|---|
| Wydajność soku | 45-55% |
| NW/GW | 48KG/56KG |
| Rozmiar beczki ze skórką | 10L*29D*26H cm |
| Przetwarzanie | Sokowirówka |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Ekran dotykowy | 21,6-calowy ekran LCD |
| Wymiar | 133x102x208 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kompresor | Embraco |
| Wymiar | 990*850*1860, szer.990*gł.880*wys.1860 mm |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | wyciskanie owoców |
| Kolor | czerwony |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, zbiornik ciśnieniowy |
| Typ | Automaty sprzedające, winda automat sprzedający |
|---|---|
| Moc | 900 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Centrum handlowe Stacja metra Hotel |
| Waga | 400 kg |