| Kolor | Niestandardowy kolor |
|---|---|
| słowo kluczowe | Duża pojemność |
| Waga | 300 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | 300 filiżanek |
| Moc | 1800 W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Metal |
| Wymiar | 670*550*1770 |
| Korzyść | inteligentny system |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Wymiar | 1180 mm * 900 mm * 1800 mm |
| Moc | Maksymalna moc wyjściowa 800 W. Znamionowa moc 300 W |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | Około 320 kg |
|---|---|
| Napięcie | AC220V/50Hz, ochrona przed porażeniem elektrycznym |
| Wymiar | 1935*1252*876mm |
| Wyświetlacz | 21,5", LG/AU/Innolux, pojemnościowy multi-touch |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | automaty do sprzedaży świeżej żywności |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Wymiar | 990*850*1860 |
|---|---|
| trzcina cukrowa | 30-35 kg |
| Napięcie | 240V-110V, 50-60Hz |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | wyciskanie owoców |
| Wymiar | 1180mm * 900mm * 1800mm, W1180 * D900 * H1800 mm |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Stosowanie | wyciskanie owoców |
| Trzcina cukrowa | 100-120 |
| Waga | 300 kg |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Numer modelu | IPLAY-L0076 |
|---|---|
| Typ | Automat |
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | 500 W |
| Gwarancja | 1 rok |