| Typ | Koktajl proteinowy |
|---|---|
| Stan środowiska | Półodkryty |
| Zapłata | Karta monety itp |
| System opłat | Karta kredytowa |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, Chłodzenie |
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Kolor | Dostosuj |
| Pojemność | 30 KG |
| Wymiar | 700(dł.)*790(szer.)*2050(wys.) |
| System płatności | Rachunek i kod QR i karta VIP |
| Typ | Jedzenie i napoje |
|---|---|
| Stan środowiska | Wnętrz |
| Zapłata | monety |
| Próbki | 500 USD za sztukę 1 sztuka (min. zamówienie) |
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Typ | Jedzenie i napoje |
|---|---|
| Stan środowiska | Wnętrz |
| Zapłata | monety |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Stal |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Moc | 570w |
| Wymiar | 1480x825x1800mm |
| Pojemność | 300 filiżanek |
| Gwarancja | 1 rok |
| Samowykrywanie awarii | Bez samoczynnego wykrywania awarii |
|---|---|
| Znak towarowy | YL |
| Zdolność produkcyjna | 50000 zestawów / rok |
| Ekran dotykowy | Ekran LED |
| Typ | Jedzenie i napoje |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | 1500 W |
| Wymiar | 133x102x208 cm |
| Pojemność | 67 filiżanek |
| Moc | 400W 110-220V 50/60HZ |
|---|---|
| Wymiar | 1920*1180*855mm |
| Korzyść | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Waga | 360 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | 1000 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda płatności | Konfigurowalny |
| Wymiar | 670*550*1770 |
|---|---|
| Napięcie | 110 V ~ 220 V |
| słowo kluczowe | Duża pojemność |
| Moc | 1800 W |
| Kolor | Czarny |