| Rozmiar | 840*900*1600mm |
|---|---|
| Typ | Automat |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | 45 sek./filiżankę |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | 150, 150 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 110 V/220 V |
| Rozmiar | 125*83*230 cm |
| Moc | 1000 W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Pomarańczowy rozmiar | 40-80mm |
| Wymiar | 1240*940*1950mm |
| Stosowanie | Wykorzystanie komercyjne |
| Moc | 300W/2000W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Wyjście | 20 pomarańczy/min |
| Wymiar | 1400*960*2100 |
| Moc | 600 W podczas chłodzenia, 150 W bez chłodzenia |
|---|---|
| Waga | Około 320 kg |
| Wymiar | 1935*1252*876mm |
| Wymagania sieciowe | Wsparcie podłączenia WIFI, 4G |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, zakład produkcyjny, fabryka żywności i n |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wyjście | 20 pomarańczy/min |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| System płatności | Moneta/rachunek/karta kredytowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres temperatury | 2-10°C |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Rozmiar | Średni |
|---|---|
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| Materiał | Metal |
| Wyświetlacz | Tak |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i n |
| Lokalizacja salonu | Brazylia, Maroko, Kolumbia, Malezja |
| Wychodząca kontrola wideo | Pod warunkiem, że |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |