| Zakres temperatury | 0-10°C |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Wymiar | S1200*G880*W1950 MM |
| Moc | 400 W |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
| Nazwa produktu | automaty do sprzedaży świeżej żywności |
| Czas gotowania | 90 sekund |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Wymiar | W96cm * H190cm * D88cm / dostosowany |
| Jedzenie, które wkłada się do maszyny | świeża żywność, w tym owoce, warzywa, soki itp |
| Aplikacja | Street Supermarket Centrum handlowe Hotel Stacja metra |
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | 1050 W |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Automaty do sprzedaży owoców i sałatek |
| Wymiar | 840*900*1600mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automat |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Waga | 330 KG |
| temperatura | regulowany, od 5C°/41F wzwyż |
| Funkcja | SDK |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
| Władza | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
| Zakres temperatury | 0-10°C |
| gwarancja | 1 rok |
| System oświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| Czas gotowania | lata 90 |
| Zakres temperatury | 0-10°C |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Materiał | Metal |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Władza | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
|---|---|
| Wielkość | Średni |
| Materiał | Metal |
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |