| Władza | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
|---|---|
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Waga | 330kg |
| Funkcja | SDK |
| Wielkość | Średni |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | Z08-1 (pomarańczowy) , Z08-2 (szary) |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 51L*46W*78H cm |
| Napięcie | 110 V 60 Hz, 220 V 50 Hz, 110 V 60 Hz 220 V 50 Hz |
| Podstawowe komponenty | Silnik |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
|---|---|
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| Poziom hałasu | Mniej niż 55dB |
| System oświetlenia | PROWADZONY |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
|---|---|
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| Materiał | Metal |
| Czas gotowania | lata 90 |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
| Funkcja | SDK |
|---|---|
| System oświetlenia | PROWADZONY |
| Wyświetlacz | - Tak, proszę. |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Waga | 330kg |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
|---|---|
| Moc | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
| Czas gotowania | lata 90 |
| System oświetleniowy | PROWADZONY |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | różowy, niebieski, można dostosować |
|---|---|
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
| gwarancja | 1 rok |
| Wielkość | Średni |
| Władza | czuwanie: 250W, szczyt: 800W |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0-10°C |
| Funkcja | SDK |
| System oświetlenia | PROWADZONY |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | Z08-1 (pomarańczowy) |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 51L*46W*78H cm |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok |
| Na zewnątrz, w środku | Wewnątrz bez baldachimu / Na zewnątrz z baldachimem |
|---|---|
| Waga | 330kg |
| gwarancja | 1 rok |
| Funkcja | SDK |
| System płatności | Akceptant monet i rachunków |