| Typ | Automat |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Mr. Orange Juice |
| Moc | 40-800 W |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok |
| Specyfikacja | S1200*G880*W1950 MM |
|---|---|
| Znak towarowy | Dostosowane |
| Pojemnik na monety | Kolekcjoner monet |
| Samowykrywanie awarii | Z samoczynnym wykrywaniem awarii |
| Rozszerzona sieć | Obsługa rozszerzonej sieci |
| Typ | Automat |
|---|---|
| Moc | 50 W |
| Gwarancja | Inny |
| Pojemność | 60 rodzajów |
| Ekran | Ekran dotykowy LCD o przekątnej 21,5 HD |
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Waga | 450kg, 400kg |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, zbiornik ciśnieniowy |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 1200*880*1900mm |
| Moc | 1100 W |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V, 50Hz |
| Metoda wyciskania | wyrzucenie |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem, bezszronowy |
| Wymiar | 1244*890*1950mm |
| Materiał | Materiał klasy spożywczej |
|---|---|
| Napięcie | 220V, 240V-110V, 50-60Hz |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 1200*880*1900 |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Domowej roboty | 70-80 filiżanek |
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Sok | 50-60 filiżanek |
| Waga | 300 kg |
| Napięcie | 220V-110V, 50-60Hz |
| Typ | Jedzenie i napoje |
|---|---|
| Stan środowiska | Wnętrz |
| Zapłata | Mobilny kod QR |
| System opłat | Moneta i notatka |
| Funkcjonować | Chłodzenie |
| Typy przetwarzania | Firma Handlowa |
|---|---|
| Napięcie | 220V, 240V-110V, 50-60Hz |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 1200*880*1900mm |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 1920(wys.)*1320(szer.)*855mm(gł.) |
| Zdolność produkcyjna | 1000 sztuk/miesiąc |
| Pakiet transportowy | polidrewniane |
| Obyć się | Cewka spiralna |